ettevttest

EST PROFIIL OÜ


Est Profiil OÜ on 2007. aastal asutatud ettevõte, mis toodab ja müüb ehitusprofiile ja muid ehitustarvikuid.

Alustades olid meie peamisteks toodeteks fassaadisoojustussüsteemides ja sisetöödel kasutatavad ehitusprofiilid. Klientide soovil ja pideva tootearenduse tulemusel on meie valik tublisti täienenud ja täieneb kindlasti ka edaspidi.

Est Profiil on suutnud oma tegutsemisaastate jooksul luua paindliku struktuuri, mis on toonud meie juurde kliente nii lähemalt kui ka kaugemalt. Meie oskused ja võimalused tagavad väga hea kvaliteedi ning klientide rahulolu. Est Profiili klientideks on teadlikud ja uuendusmeelsed ettevõtted, kes hindavad kvaliteeti.

Tooted, mida me turustame, kannavad kaubamärki ETIX ning jagunevad üldjoontes kolme rühma:

•  fassaadisoojustuse täiendtooted,
•  krohvi- ja pahteldustöödel kasutatavad tugevdus- ja juhtliistud,
•  armeerimisvõrgud.

Peale selle on meie valikus veel teisi ehitustooteid suurimatelt Euroopa tootjatelt.

Kõik ETIXi fassaaditooted on valmistatud ja komplekteeritud tunnustatud fassaadisoojustussüsteemide tootjate nõuete kohaselt. Selle kinnituseks on meie toodetel olemas vastavussertifikaadid. Seetõttu võib ETIXi tooteid kasutada kõigis enamlevinud fassaadisoojustussüsteemides nagu Caparol, Knauf, Ceresit, Kreisel, Baumit jt.

Est Profiili eesmärk on pakkuda oma klientidele usaldusväärseid ja optimaalseid lahendusi ka kõige keerulisemates kohtades. Töötame koos oma klientidega, et pakkuda kiiresti kvaliteetseid tooteid ja asjalikku tehnilist nõu.

leader 2014 kleebis horisontaalne

 

Aastal 2021 sai Est Profiil OÜ toetuse elektrivõimsuste tõstmiseks, mis võimaldab võtta kasutusele uusi seadmeid ja tehnoloogia.


Turu 41a, Tartu 50106
Kadaka tee 2, Tallinn 10621
El.paštas: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobilusis telefonas: +372 566 661 69